Våre ansatte

Drift

Lars H. Dahl

Driftsdirektør
+ 47 480 80 402
lars@2clean.no

Jojo Garcia

Driftssjef
+ 47 911 57 388
jojo@2clean.no

Nadezda Nareikaite

Driftskoordinator
+ 47 480 80 416
nn@2clean.no

Kaja A. Eimhjellen

Avdelingsleder
+ 47 480 80 417
kae@2clean.no

Liv Heidi Betten

Driftssjef
+ 47 480 80 411
liv.heidi@2clean.no

Laila Haugen

Avdelingsleder
+ 47 480 80 413
laila@2clean.no

Joakim Guldvog

Avdelingsleder
+ 47 480 80 405
jg@2clean.no

Amalie Helland

Driftsleder Bergen
+ 47 404 04 309
amalie@2clean.no

Siv Kathrine Hallan

Regionsjef Bergen
+ 47 404 04 303
siv@2clean.no

Lars E. Lund

Avdelingsleder
+ 47 480 80 414
lars.lund@2clean.no

Eirik Ekholt

Avdelingsleder
+ 47 480 80 418
eirik@2clean.no

Sukhvir Singh

Avdelingsleder
+ 47 480 80 403
sukhvir@2clean.no

Salg og marked

Sebastian Moe

Forretningsutvikler
+ 47 480 80 410
ksm@2group.no

Petter Iversen

Salgskonsulent
+47 480 80 465
pi@2clean.no

Sindre Berstad

Salg- og markedsdirektør
+ 47 480 80 407
sgb@2group.no

Administrasjon

Christian F. Moe

Adm.direktør
+ 47 480 80 404
christian@2clean.no

Camilla K. Hayes

HR-koordinator
+ 47 906 81 015
ckh@2clean.no

Fredrik Moe

Forretningsutvikler
+ 47 480 80 406
fm@2clean.no

Brian Aslak Gylte

Økonomimedarbeider
+ 47 997 43 873
bag@2clean.no

Hilde Tandberg

Økonomimedarbeider
+ 47 480 80 409
hilde@2clean.no

Snakk med oss

Jobb hos oss

Er du interessert i å jobbe hos oss? Send oss et kontaktskjema da vel!